مردم سيروان ۴۰ سالگی انقلاب را جشن گرفتند؛

حضور پرشور مردم و مسئولين شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور پرشور مردم و مسئولين شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سيروان، مردم ولایتمدار شهرستان سيروان همراه با سایر استان‌ها و شهرهای کشور با حضور در راهپیمایی 22 بهمن نمایشی از حضور مقتدرانه و همراه با بصیرت در دفاع از آرمان‌های انقلاب را ارائه کردند.

در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، منطقه شاهد نمایش ظلم‌ستیزی، توانایی و اراده ملت ایران برای صیانت از مقاومت اسلامی و اثبات خواستن و توانستن جمهوری اسلامی ایران و ناتوانی و ناکامی آمریکا است که این نشانه بلوغ انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران است.

40 سال استقامت توأم با بصیرت در برابر انواع توطئه‌های سهمگین دشمنان، از غائله‌های ضدانقلاب در ماه‌های نخست پیروزی انقلاب اسلامی گرفته تا هشت سال جنگ تحمیلی و ترورهای کور و فتنه‌های داخلی و غیره و در نهایت عبور سرافرازانه از هر یک از این گردنه‌های پرپیچ و خم، جایگاه عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی را به برکت خون مطهر شهیدان و ایثار ایثارگران، در برابر جهانیان بیش‌ از پیش استحکام بخشیده و انقلاب را به خاری در چشم دشمنان و یاوه‌گویان تبدیل کرده است.

مردم دیندار شهرستان سيروان هم همراه با سایر شهرهای استان ايلام با حضور وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن خود بار دیگر با آرمان‌های امام راحل(ره) تجدید بیعت کردند.

راهپیمایان در سيروان از مسیر مقابل مسجد جامع شهر لومار - تقاطع بلوار امام (ره) خود را به  دبيرستان فضيلت رساندند و سپس "حجت الاسلام فتاحي" مديركل سازمان تبليغات اسلامي استان ايلام به ایراد سخنرانی پرداخت.

تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است