فرماندارسيروان اظهار داشت؛

افتتاح هفت طرح با ۸۱۵ میلیارد ریال اعتبار در سیروان

افتتاح هفت طرح با ۸۱۵ میلیارد ریال اعتبار در سیروان

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سيروان ؛ ۸۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای اجرا و راه‌اندازی هفت طرح در شهرستان هزینه شده است که در دهه‌فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسند.این طرح‌ها با اشتغال زایی ۱۷ نفر شامل ساختمان‌های بخشداری کارزان و آتش‌نشانی، تعریض جاده سرتنگ - لومار، سالن ورزش‌های رزمی لومار، روکش آسفالت جاده روستایی قنات‌آباد، مدرسه روستای حسن گاوداری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لومار است.

برای ساخت و تکمیل ساختمان‌های بخشداری کارزان و آتش‌نشانی در مجموع ۱۶ میلیارد ریال با منابع مالی استانی و شرکت نفت هزینه شده است و با افتتاح این ۲ پروژه به وسعت ۴۲۰ مترمربع برای هر طرح، زمینه اشتغال هفت نفر ایجاد می‌شود. هزینه تعریض جاده سرتنگ - لومار به طول ۱۲ کیلومتر ۳۰ میلیارد ریال است که اعتبار مورد نیاز این طرح از منابع ملی - استانی تامین شده و هچنین میزان اعتبار روکش آسفالت جاده روستایی قنات‌آباد به طول چهار کیلومتر ۱۵ میلیارد ریال است.

برای ساخت و تجهیز سالن ورزشی لومار به وسعت ۷۸۰ مترمربع ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اعتبار از محل منابع ملی هزینه شده است که با شروع به کار این سالن زمینه اشتغال ۲ نفر فراهم می‌شود. برای ساخت مدرسه سه کلاسه روستایی حسن گاوداری به وسعت ۴۰۰ مترمربع هفت میلیون ریال از سوی نوسازی مدارس و خیرین مدرسه‌ساز هزینه و زمینه اشتغال سه نفر نیز فراهم شده است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لومار هم با گسترده یک هزار و ۲۰۰ مترمربع در قالب تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش برای تامین اعتبار تکمیل و آماده بهره‌برداری شده است و در این واحد آموزشی بعد از شروع به فعالیت پنج نفر مشغول به کار می‌شوند.

تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است